Kocaeli ve Gebze bölgesinin en çok tercih edilen kadın hastalıkları kliniği olan merkezimiz

kolay ulaşılabilir konumu, modern, teknolojik ve hijyenik yapısıyla sizlere özenle hizmet vermektedir. Kliniğimizde insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur.

Sterilizasyona büyük önem verilen merkezimizde

son teknoloji cihazlarla uygulanan işlemler son derece sağlıklı ve kişiye özel steril tek kullanımlık malzemelerle güvenli ve hijyenik bir ortamda yapılmaktadır. Sağlık personelimiz hastalarımızla birebir olarak ilgilenmekte olup yüksek hasta memnuniyeti ve ağrısız müdahale koşulları ön planda tutulmaktadır. Kliniğimiz tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermektedir.

Özel Hasta Bilgi Sistemi

Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı merkezimizde kayıtlar ‘’Özel Hasta Bilgi Sistemi’’ yazılımı kullanılarak güven altında ve büyük bir gizlilikle tutulmaktadır. İzniniz olmadan kesinlikle kimseyle paylaşılmamaktadır. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlayarak doktorlarımızın gerekli her türlü bilgiye anında ulaşımını sağlamaktadır.

7/24 irtibata geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Siz de müdahale yaptırmak istiyor veya aklınıza takılan sorulara cevap almak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden kliniğimizle 7/24 irtibata geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Hasta danışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Müdahalenizle ilgili aklınıza takılan tüm sorular için biz burada sizleri bekliyor olacağız. Kliniğimizde SGK ve özel sigorta geçmemektedir. Yapılan işlemler ve reçeteler özel olarak alınmaktadır.

Hasta Bilgilerinin Gizliliği

Kliniğimizde hasta hakları gereği yapılan tüm işlemler gizlilik esaslarına bağlı kalarak saklı tutulmaktadır.
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
Aklınıza takılanlar mı va? Bize ulaşın