Kartal Genital Estetik, Fiyatları

Kartal’da ya da Kartal ilçesine yakın bir konumda yaşıyorsanız ve Kartal Genital Estetik hizmeti sunan güvenilir ve tecrübeli bir Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek Kartal Genital Estetik ve Kartal Genital Estetik Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Genital Estetik kadınlarda vajina ve vulva bölgesinde var olan deformasyonların iyileştirilmesini amaçlayan estetik tedavi yöntemidir.

Kadında Genital Bölge de doğumla birlikte oluşan veya zaman içerisinde meydana gelen estetik ve işlevsel sorunların çözümünü odak alan bir tedavidir.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmelerin sağlık alanındaki uygulamalara da entegre olmasıyla Genital Estetik Prosedürleri kozmetik cerrahi alanında oldukça popüler hale gelen uygulamalardan olmuştur.

Erkeklere de uygulanabilen Genital Estetik Yöntemleri özellikle kadınlar tarafından yoğun talep görmektedir.

Kadınlar arasında Genital Estetik Operasyonlara olan ilgi medya, moda ve estetik görünüme önem verme ile birlikte artış göstermiştir.

Her geçen gün popülaritesi artan Genital Estetik Türleri arasında;

 • Labioplasti,
 • Vajinoplasti,
 • Klitorisin Yeniden Konumlandırılması,

bulunmaktadır.

Genital Estetik uygulamaları klinik şartlarında uzman doktorlar tarafından yapıldığında güvenli ve konforlu tedavi yöntemleridir.

Sizde Genital Bölgede problemler yaşıyorsanız ve steril şartlarda, klinik ortamında, alanında uzman hekimler tarafından Genital Estetik yaptırmak isterseniz Hemen Bize Ulaşın…

Genital Estetik Nedir?

Genital Estetik, özellikle kadınlarda genital bölgede rahatsızlık hissettikleri estetiksel ve fonksiyonel durumların düzenlenmesi ve istedikleri yapıya getirilmesi için uygulanan estetik tedavi yöntemidir.

Kadınlarda her zaman güzel görünme, estetik açıdan iyi hissetme içgüdüsel bir olgudur. Özellikle içerisinde bulunduğumuz bilgi ve içerik paylaşım çağında kadınlar tüm bedenlerinin hayal ettikleri gibi olmasını arzu ederler.

Genital Bölge Estetiği ile kadınlar istedikleri görünüme ulaşmakla birlikte cinsel yaşantılarını da konforlu ve iyi hissedebilecekleri bir seviyeye getirebilirler.

Kadınlarda yaşa, fiziksel yapıya ve sosyo ekonomik duruma bağlı olarak tercih edilen Genital Estetik uygulamaları değişiklik göstermektedir.

Daha genç kadınlarda vulva, klitoris ve labialar ile ilgili estetik işlemler talep edilmektedir. Yaşça daha ileride olan veya doğum yapmış kadınlarda doğum izleri, vajina genişliği, iç ve dış dudaklarda oluşmuş orantı bozuklukları, sarkmalar ve kararmaların tedavisine yönelik estetik uygulamalar yapılmaktadır.

Genital Estetik Neden Yapılır?

Kadınların genital bölgelerinde yani cinsel organlarında yaşadıkları deformasyonlar sonrası zaman içinde işlevsel ve estetiksel sorunlara neden olur. Bu durum kadınlarda utangaçlık ve çekingenliğe yol açmakla birlikte özgüven eksiklikleri yaratır.

Genital Bölgede yaşanan sorunlar kadınlarda duygusal ilişkiler ve cinsel birlikteliklerden kaçınmaya neden olur. Çiftlerin arasında iletişim problemleri oluşmaya ve evlilik olumsuz etkilenmeye başlar.

Genital Estetik uygulamaları kadınlarda vajina veya vulva bölgesinde arzu edilen görünümün oluşmasına yardımcı olan estetik tedavi yöntemidir.

Genital Estetik Neden Yapılır?

Kadınlarda Genital Bölgelerde deformasyon oluşmasına neden olan ve Genetik Estetik uygulaması yapılmasını gerektiren durumlar şunlardır;

 • Doğuştan mevcut olan deformasyonlar,
 • Yaşlanma ile birlikte vajinal bölgede oluşan görünüm bozuklukları,
 • Aşırı kilo değişimleri nedeniyle oluşan sarkmalar,
 • Doğum sayısı artmasıyla beraber vajinada oluşan şekil bozuklukları ve estetik kayıplar,
 • Vulvada oluşan deformasyonlar sonrası vajina dudaklarının aşırı büyümesi,
 • Zorlu gerçekleşen normal doğum işlemleri sonunda oluşan deformasyonlar,
 • Doğum esnasında vajinada yapılan kesiler nedeniyle vajina estetiğinin ve cinsel tatminin kaybolması,
 • İdrar kesesinde oluşan anormallikler nedeniyle idrar kaçırma ve rahimde sarkma,

Genital Estetik Ameliyatları

Kliniğimize ulaşan kadınların genital bölgelerinin estetik görünümünden veya fonksiyonel durumundan rahatsız oldukları hususların tedavisi ile ilgili en sık kullanılan Genital Estetik Ameliyat Çeşitleri şunlardır;

 • İç Dudak Estetiği (Labioplasti),
 • Dış Dudak Estetiği,
 • Vajinoplasti,
 • Klitoral Hudoplasti,
 • Perine Estetiği,
 • Mens Bölgesi Estetiği (Mensplasti),
 • Vajina Gençleştirme,
 • Lazerle Vulva Beyazlatma,
 • Lazerle Vajina Daraltma,
 • Büyük Dudak Yağ Dolgusu,
 • Mezoterapi,
 • Kızlık Zarı Onarımı,

Kliniğe ulaşan kadınlar muayene edilip rahatsızlıkları dinlendikten sonra hangi tedavi yöntemlerinin kullanılması gerektiğine uzman doktorumuz tarafından karar verilmektedir.

Genital Estetik Ameliyatları

En Sık Yapılan Genital Estetik Ameliyatları

Ülkemizde ve tüm dünyada kliniklere yapılan Genital Estetik başvurularından elde edilen veriler ışığında en sık talep edilen Genital Estetik Tedavileri;

 • Labioplasti (Klitoral Hüdoplasti de bu operasyona eklenir),
 • Vajinoplasti (Vajina Daraltması) (Perineoplasti de bu operasyona eklenir),
 • Lazerle Vulva ve Vajinaya Yapılan Uygulamalar,
 • G Noktası Enjeksiyonu,

olarak ifade edebiliriz.

Labioplasti (İç Dudak Estetiği)

Labioplasti yani İç Dudak Estetiği uygulaması son yıllarda yapılan işlemlerin yarısından fazlasını kapsamaktadır. Labioplasti sayesinde küçük dudaklarda asimetri, büyüklük ve sarkıklık sorunları giderilir.

Labioplasti uygulaması estetik rahatsızlıkları gidermek için yapılmakla birlikte vajinal enfeksiyon ve idrar yolu enfeksiyonu yaşayan kişilerde de tedavi için kullanılmaktadır.

Kadınlarda iç dudak sarkmaları genetik yapıdan kaynaklı olabileceği gibi kilo kaybı ve zorlu doğumlar sonrası da oluşabilmektedir.

Cinsel ilişkide ağrılara, idrar yolu enfeksiyonlarına ve vajinal mantarlara yol açan bu problem ayrıca oluşan görüntü nedeniyle özgüven eksiklikleri ve cinsel ilişki problemlerine neden olmaktadır.

Labioplasti tedavisi ile Genital Bölge de iç dudaklar küçültülüp, daha simetrik ve estetik bir görünüm kazandırılarak hastanın estetik ve işlevsel kaygıları giderilmiş olur.

Vajinoplasti (Vajina Daraltması)

Vajinoplasti kadınlarda genetik yapıdan kaynaklı veya doğum sonrası oluşan genişlemiş vajina probleminin cerrahi yöntemler kullanılarak daraltılması işlemidir.

Vajinoplasti uygulaması Labioplasti den sonra en çok kullanılan Genital Estetik yöntemidir. Eski darlığını kaybetmiş yani genişlemiş vajina cerrahi yöntemler kullanılarak daraltılır. Cinsel ilişki sırasında çiftlerin daha hissedilebilir anlar yaşamasına yardımcı olunur.

Kartal Vajinoplasti

Barbie Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği adından da anlaşılacağı gibi vajinada fonksiyonel değil tamamen estetiksel görünüm açısından yapılan iyileştirmeler bütünüdür.

Barbie Vajina Estetiği sayesinde kadınlarda dış genital bölge genç bir kız vulvasını andıracak görünüme ulaştırılmaya çalışılır.

Labioplasti ve Klitoral Hüdoplasti beraber uygulanarak labiolar oldukça küçük, klitoral hud daha gergin ve düzgün hale getirilir. Vajina görünümünün ortada sadece bir çizgi şeklinde olması hedeflenir.

Perine Estetiği

Perine Estetiği kadınlarda genellikle doğum sonrası oluşan dikiş izlerini yok etmek amacıyla yapılmaktadır.

Bununla birlikte perine denen anüs ve vajina arasında kalan bölgede oluşan sarkmaları, düzensizlikleri, doku bozukluklarını iyileştirmek amacıyla da Perine Estetiği yapılır.

Perine Estetiği tek başına yapılabildiği gibi cerrahi bir uygulama olan Vajinoplastiye veya Labioplastiye entegre bir tedavi olarak da kullanılabilir.

Vajina Darlığı

Kadınlarda genetik yapıya bağlı olarak veya travmatik doğum sonrasında vajinaya uygulanan dikişlerden kaynaklı Vajina Darlığı olabilmektedir.

Bu problem kadınlarda ağrılı cinsel ilişkiye, cinsel ilişkiyi reddetmeye ve orgazm bozukluklarına yol açmaktadır.

Genital Estetik uygulamaları kapsamında yapılan cerrahi müdahale sonucu vajina doğal genişliğine kavuşturularak bu sorundan kaynaklı oluşan cinsel problemler giderilir.

Klitoral Estetik

Klitoral Estetik kadınlarda vajina bölgesinde bulunan klitorisin daha iyi bir görünüme sahip olması için yapılan cerrahi işlemlerdir.

Uygulama sırasında yapılan işlemler sayesinde klitoris bölgesinde var olan fazla cilt dokuları alınarak görünümü ve ilişki sırasında etkileşimi artırılır.

G Noktası Büyütme

G Noktası Büyütme sürecinde hastanın kanından elde edilen Trombosit yönünden zengin plazma (PRP), klitoriste bulunan ve halk arasında G noktası olarak bilinen Grafenburg bölgesine enjekte edilir.

Uygulama sayesinde G noktası büyütülerek kadının cinsel ilişki sırasında aldığı hazzı artırmak ve orgazm sağlamaktır.

Belirli periyotlarla tekrarlanan enjeksiyonlar sonunda kadınlarda orgazm artırılabilir. Maalesef hiç orgazm olmamış kadınlarda bu etkinin görünme ihtimali çok düşük olmaktadır.

G Noktası Büyütme

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Genital Estetik uygulamaları hastane veya klinik ortamında bu alanda yetkinliğe sahip uzman hekimler tarafından yapılmalıdır.

Özellikle Labioplasti ve Vajinoplasti operasyonları genellikle sedasyon adı verilen anestezi kullanılarak yaklaşık 30 dakika süren işlemlerdir. Bazı vakalarda ve vulva tiplerinde lokal anestezi kullanılarak yapılabilir.

Genital Estetik başlığı altında yapılmaya devam eden;

 • Lazerle vajina daraltma ve sıkılaştırma işlemi,
 • Lazer veya Mezoterapi kullanılarak Genital Bölge Beyazlatma işlemi,

ise anestezi gerektirmeden yapılabilen tedavi yöntemleridir.

Genital Estetik Operasyonlarının başarısında en önemli faktör bu alanda uzman bir hekim tarafından steril şartlarda işlemlerin gerçekleştirilmesidir.

Kliniklerimize ulaşarak Genital Estetik Ameliyatları konusunda tecrübeli Uzman Jinekolog tarafından tedavi olmak için

Hemen Bize Ulaşın…

Genital Estetik Sonrası

Genital Estetik uygulamaları oldukça güvenli, konforlu ve sağlıklı tedavi yöntemleridir. İşlem sonrası hastalar gün içerisinde taburcu edilebilir.

Tüm sağlık uygulamalarında olduğu gibi Genital Estetik tedavisi sonrasında da doktorunuz tarafından iletilen hususlara harfiyen uymanız halinde kişisel sağlığınız ve tedavi başarısı olumlu etkilenecektir.

Genital Estetik Sonrası dikkat edilmesi gerekenler arasında şu hususlar bulunmaktadır;

 • İlk 2 ila 3 hafta bölgenin hijyenine çok dikkat edilmelidir,
 • Doktorumuz tarafından yazılan antibiyotik ilaçlar aksatılmadan kullanılmalıdır,
 • İlk ay cinsel ilişkiye girilmemelidir,

Genital Estetik uygulamalarında çözülebilir dikişler kullanıldığı için işlem sonrası ilerleyen bir zamanda dikişi alınmasına gerek olmaz.

Genital Estetik Faydaları

Genital Estetik tedavisinin faydaları arasında;

 • Hastanın tedavi sonrası kendisini çok daha iyi hissetmesi ve özgüveninin yükselmesi,
 • Giydiği spor kıyafetlerin, tayt, mayo ve bikininin kendisine çok daha fazla yakıştığını düşünmesi ve estetik bir görünüme kavuşması,
 • Cinsel ilişki sırasında yaşanan ağrıların yok edilmesi ve alınan zevkin (orgazm) artırılması,
 • İşlemlerin konforlu, kolay ve güvenli olarak yapılabilmesi,
 • Hastaların işlem sonrası gün içerisinde sosyal hayatına geri dönebilmesi,
 • Günümüzde gelişen teknolojinin sağlık alanında sunduğu tüm yeniliklerin kullanılması,

bulunmaktadır.

Kartal Genital Estetik Fiyatları

Kartal Genital Estetik Fiyatları ile ilgili bilgi almak için görüştüğünüz hastane ve kliniklerden farklı ücretler duyabilirsiniz. Özellikle sağlık alanında yapılan tedaviler için hasta muayene edilmeden kesin bir fiyat vermek oldukça zordur.

Kartal Genital Estetik Fiyatları 2022 yılında birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte bu faktörleri şu şekilde belirtebiliriz;

 • Kişinin genetik yapısı ve genital bölge özellikleri,
 • Tedavinin uygulanacağı bölgenin durumu,
 • Kullanılacak Genital Estetik yöntemi,
 • Tedaviyi yapacak uzmanın tecrübesi ve kliniğin tedavi geçmişi,

Genital Estetik yaptırmak isteyen kişilere tavsiyemiz klinikler ile iletişime geçmeleri ve geçmişte yaptıkları uygulamaları, işlemi yapacak uzmanın kişisel bilgilerini inceleyip bu çerçevede karar vermeleri olacaktır.

Genital Estetik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak, uzmanımız tarafından muayene edilip tedavi planınızı oluşturmak için

Hemen Bize Ulaşın…

Kartal Genital Estetik Fiyatları

Genital Estetik ve Orgazm

Kadınlarda genital bölgeye estetik isteğinin altında dolaylı yoldan cinsel ilişkide özgüvenli olma ve kabul görülebilir olma arzusu yatmaktadır.

İçinde yaşadığımız toplumda maalesef kadınların bazıları yaşadıkları Genital Estetik Sorunları ve çekinceleri Jinekologa dahi anlatmakta zorlanmaktadır.

Bazı kadınların ilişki sırasında kendini yetersiz hissetmesi ve bazen bu durumların partneri tarafından dile getirilmesi özgüvenini iyice kaybetmesine neden olmakta ve cinsel ilişki sırasında orgazm olamama (haz duymama) problemini ortaya çıkarmaktadır.

Kartal Genital Estetik problemleri cinsellik ile yeterince barışık olmayan bu kadınlarda psikolojik sorunların büyümesine ve evlilik birlikteliğinin çatlamasına yol açmaktadır.

Kartal Genital Estetik Tedavisi bu şekilde problemler ile günlük hayatı ve özel hayatı çok kötü etkilenen kadınların tüm sorunlarını güvenli ve konforlu bir tedavi süreci ile çözmelerine yardımcı olmaktadır.

Uygun tedavi yöntemleri uygulanarak Genital Bölgeleri istedikleri görünüme ve fonksiyona kavuşturulan kadınlarda özgüven yükselmesi ve mutlu bir sosyal yaşam gözlenmektedir.

Orgazmı Etkileyen Genital Estetik Problemler

Kadınlarda orgazm olmayı olumsuz yönde etkileyen genital problemler arasında;

 • Genital dış görünüşün estetik olarak düzgün olmaması,
 • Vajinanın normalden daha geniş ve bol olması,
 • Labiaların çok büyük ve sarkık olması,
 • Perinenin gevşek ve düzensiz olması,

gösterilebilir.

Genital Bölge Dolgusu Nedir? (Dış Dudak Estetiği)

Genital Estetik konusunda kliniğimize en çok gelen taleplerden birisi halk arasında büyük dudaklar olarak bilinen labia majöra dır.

Yaşlanma ile birlikte Genital Bölge de bulunan büyük dudaklardaki cilt dokusu direncini kaybederek sarkmaya başlar. Genetik yapısında kolajen dokusu daha az olan kişilerde bu sarkmalar ve kırışıklıklar daha fazla olmaktadır.

Genital Bölgede Dış Dudak Problemlerinin oluşmasının nedenleri arasında kişinin genetik yapısı dışında;

 • Aşırı sigara ve alkol kullanımı,
 • Kronik mantar problemi yaşanması,
 • Bölgede aşırı kaşıntılar olması,
 • Kişinin cilt hastalıkları yaşaması,
 • Hızla kilo değişimi yaşanması,
 • Yaşlanmayla oluşan hacim kayıpları,
 • Menepoz,

gösterilmektedir.

Bu problemleri yaşayan kadınlarda Genital Estetik tedavileri kapsamında yapılan Dolgu Uygulamaları sayesinde bölgede daha genç ve sağlıklı bir görünüm oluşur.

Dış Dudak Estetiği

Genital Bölge Dolgusu Nasıl Yapılır?

Genital Bölge Dolgusu sayesinde kadınlarda dış genital bölgesinde daha dolgun, parlak ve genç bir görünüm oluşması amaçlanır.

Genital Bölgede Dış Dudak Estetiği 2 farklı madde kullanılarak yapılabilmektedir;

 1. Hyaluronik Asit : Dolgu işlemlerinde en çok kullanılan maddelerden birisi olan hyaluronik asit klinik şartlarında lokal anestezi kullanılarak bölgeye enjekte edilir. İhtiyaç duyulan dolgu maddesi miktarı kişiden kişiye değişmektedir. Uygulama sonrası 8 ila 12 ay arasında etkisini sürdürmektedir. Doktorumuzun öngördüğü periyotlar ile işlem tekrar edilebilir.
 2. Yağ Enjeksiyonları : Yaygın bilinen ismiyle Liposuction Yöntemi kullanılarak kişinin kendisinden (kalça, karın veya uyluk içi) alınan yağ dokusu bölgeye enjekte edilir. Hyaluronik asit kullanılan yönteme göre daha kalıcıdır. Klinik şartlarında uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

Genital Bölge Dolgusu tamamlandıktan sonra hasta 1 ila 2 gün dinlenmelidir. Yan etkisi veya zararı olmayan bu işlem sonunda bazı durumlarda bölgede kanama gerçekleşebilir.

Genital Estetik kapsamında Dolgu İşlemi sonrası kişiler ilk 2 hafta cinsel ilişkiye girmemelidir. İlk ay hamam ve sauna gibi sıcak ortamlardan uzak durulmalı, ağır egzersiz ve spor yapılmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  English EN German DE Russian RU Turkish TR